Зранку, 08.06.20 в центрі Великого Березного, молодик у формі однієї із державних силових структур, безбожно б’є старшу людину. Все це прямо перед камерою Приватбанку. Відзняв відео звірячого побиття дорослого чоловіка виклав в соцмережі Фейсбук Вася Симочко.
Як розповіли у Головному управлінні національної поліції Закарпаття, на місце прибули правоохоронці, які з’ясували, що 64-річний місцевий житель зробив зауваження 22-річному, який поводився неадекватно та порушував громадський порядок.
На слова чоловіка, останній відреагував агресивно та почав бити чоловіка.
«У ході опитування молодий чоловік чинив непокору правоохоронцям, у зв’язку з чим на нього було складено адмінпротокол за статтею 185 КУпАП. Також, за фактом незаконних дій, вчинених 22-річним стосовно потерпілого, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України, тобто хуліганство», -розповідають у прес-службі поліції.
Додамо, що правоохоронці спростовують інформацію про те, що це був їх працівник, але відомо, що це був прикордонник.
