На Житомирщині продовжують відновлювати громади, які найбільше постраждали від дій рашистів, наразі побудована тимчасовий міст через річку Уж в Народицькій громаді поряд з мостом, який росіяни підірвали, втікаючи з українського Полісся.
Про це 18 липня повідомив начальник Житомирськії ОВА Віталій Бунечко.
«Цей міст мав величезне значення для щоденного життя 21 населеного пункту громади. Через його відсутність, майже 1200 жителів громади вимушені були пересуватися об’їзними шляхами, що збільшувало відстань майже на 60 кілометрів. Йдеться не лише про пересування приватного транспорту, а й про постачання продуктів, медикаментів, роботу екстрених служб у випадку надзвичайних ситуацій. Відновлення нормального сполучення між населеними пунктами громади стало можливим завдяки ефективній співпраці обласної влади, громади, інженерних військ Збройних сил України та проєкту відновлення України UNITED24, який ініціював Володимир Зеленський», — йдеться у повідомленні.
Загальна вартість будівництва склала понад 2,7 мільйона гривень. Майже 1,5 млн грн на придбання необхідних матеріалів для будівництва нового мосту було виділено з обласного бюджету. Закуплені будівельні матеріали Народицька громада передала військовим, які у стислі терміни змогли побудувати новий міст поряд зі зруйнованим.
