З російського полону були звільнені мешканці сіл Лопатичи та Покровське Олевської територіальної громади.
Про це повідомило місцеве видання «Зорі над Убортю»
24-го серпня, на День Незалежності України, 115 українських військових повернулися з російського полону. Серед звільнених є два жителі Олевської громади — Ігор Кравчук із села Лопатичі та Юрій Мойсеєнко із Покровського. Хлопці-строковики, які служили у Національній гвардій України, захищали місто Маріуполь і потрапили у полон у травні 2022 року під час виходу із заводу «Азовсталь». Вони були у полоні майже два роки, витримали жахи російських тюрем і повернулися на Батьківщину!

Радіємо разом з батьками і рідними хлопців, що їх дочекалися.

Возможно, это изображение 3 человека и текст
Возможно, это изображение 1 человек
Будемо вдячні за репост

От admin