У центрі Малина, за Будинком культури, запрацював оновлений громадський туалет. Вбиральня працює цілодобово, та облаштована відповідно до сучасних стандартів.

Про це повідомила Малинська міська рада.

У вбиральні передбачили три окремі кабінки: чоловіча, жіноча та для осіб з обмеженими можливостями. У приміщеннях встановили сушарку для рук, а на дверях розміщена інструкція з користування замком.

У мерії закликають мешканців дбайливо ставитися до майна громади та підтримувати порядок.

Вбиральня за Будинком культури довгий час стояла занедбаною. Хоча кошти на її оновлення депутати виділили ще перед повномасштабним вторгненням, реалізувати проєкт тоді не вдалося.

У травні минулого року доступ до вбиральні закрили, почався ремонт. У мерії обіцяли, що туалет запрацює вже до осені 2024, проте, як бачимо, відкрили весною 2025.

Будемо вдячні за репост

От admin