З полону до дому повернулися два захісника з Олевщини.
23 травня наша громада отримала довгоочікувані та надзвичайно важливу звістку. З російського полону був звільнений наш земляк з села Сердюки Михальчук Олег Петрович, якому 51 рік.
Наступного дня, у рамках другої частини великого обміну «1000 на 1000», до дому повернувся житель міста Олевськ Дрогальчук Віталій Володимирович. Цього місяця йому виповнилося 57 років. Близько два роки Віталій перебував у неволі, зазнаючи важких випробувань, далеко від рідних та дому.
Визволення земляків із полону – це результат наполегливої роботи, злагодженості та невпинутого духу нашої нації.
Вітаємо родини наших захісников з поверненням до дому наших героїв!
