Жителі Олевського району вимагають що б влада сприяла поліпшенню пасажироперевезень в районі та забезпечила демонопоналізацію ринку перевезень однією компанією. Причиною є погана якість послуг, що надаються компанією монополістом (зневажливе ставлення до пасажирів, незручний час, недостача рейсів, перевантаженість автобусів і бруд в салонах висока ціна квитків і відмова водіями перевозити пільговиків).
У соцмережі Фейсбук, в групах Олевські новини і Підслухано в Олевську, де спілкуються жителі Олевського району був розміщений пост-опитування такого змісту.
В Олевську є проблема. Це один перевізник монополіст ТОВ Рім Богдан. Для того що б з Олевська поїхати в Київ людина змушена проїхати пів району. В Житомир та ж історія. Про те в якому стані автобуси і маршрутки які курсують по селах брудні, аварійні і переповнені. Остання історія, коли в 20 градусний мороз дівчинку висадили посеред лісу це взагалі жах.
Пора закінчувати цей транспортне свавілля як в Олевському районі так і по всій області.Як Ви дивитеся на те, що б депутати, виконавчий комітет та районна влада терміново звернулася до інших перевізників, що б транзитні автобуси заїжджали на автовокзал в Олевськ. І зайшли ще компанії які будуть займатися перевезеннями по району?
Упевнений керівники прочитають цей пост, і нехай вважають цей пост зверненням.
Якщо Ви згодні ставте плюс або напишіть своє побажання
З інсайдерських джерел, нам стало відомо що монополія вигідна не тільки самому перевізникові-монополісту а й людям в «владних кабінетах», які лобіюють інтереси однієї компанії створюючи транспортний вакуум на ринку пасажироперевезень в Олевському районі.
Поліпшивши якість перевезень всередині району і на міжміських маршрутах, збільшаться і надходження до бюджету громад району. Так як збільшення пасажиропотоку між селами і іншими містами збільшить інвестиційну привабливість регіону, якщо зникне проблема пересування і робочі легко зможуть добиратися до сіл де знаходяться виробництва. Інвестори будуть зацікавлені відкривати нові виробництва в селах району.
Піднімуться продажі на заправках району, а частина податків від продажу ПММ, перераховується до бюджету громад .Ці податки повинні бути спрямовані на будівництво і ремонт доріг.
Якщо в Олевськ будуть заїжджати транзитні автобуси, які проїжджають по Варшавській трасі крім безпеки для жителів міста, яких зараз висаджують в 9 км. від міста біля Кишинського перехрестя, збільшить впізнаваність і туристичну привабливість міста, так як у нас є такі пам’ятники історії як Собор Святого Миколая ХV століття, могила святого для іудеїв Рабі Моше з Лудміра і т.д.
В громадську організацію Стоп Корупція Олевського району, постійно йдуть жалоби на якість перевезень в районі, тому беруть цю ситуацію під контроль.





