Хвиля діджіталізаціі, оголошена президентом дісталася і до Житомирської ОДА. Голова Житомирщини Віталій Бунечко просить жителів області приєднуватися на його офіційні сторінки в Телеграм, Facebook і instagram, щоб першими бути в курсі офіційних новин.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook:
Друзі, не гайте часу – долучайтеся до моїх офіційних сторінок в соціальних мережах! 👍
Саме тут Ви зможете першими дізнаватися всю достовірну та суспільно важливу інформацію щодо роботи голови Житомирської ОДА та новини регіону.
📌 Telegram: https://t.me/vitaliibunechko
📌 Facebook: http://www.facebook.com/vitaliy.bunechko
📌 Instagram: http://www.instagram.com/vitaliibunechko

