Карантин в Україні з через пандемію коронавируса тривати мінімум два місяці. Про це заявив глава МВС Арсен Аваков, посилаючись на те як проходить поширення COVID-19 в Європі і Україні.
Про це заявив міністр МВС Арсен Аваков у своєму інтерв’ю. За його словами, «карантин в Україні зараз продовжений до 24 квітня, проте, зважаючи на те, як розвиваються події в країні, ще як мінімум 2 місяці нам доведеться перебувати в умовах карантину».
