Українським лікарям обіцяють доплати за коронавірус. 30 березня Рада прийняла закон про додаткові соціальні та економічні гарантії на час епідемії (проект №3275). Він дуже об’ємний, і там прописані пільги для різних категорій населення і бізнесу.

У ньому є також окремий пункт про медпрацівників та інших фахівцях медустанов, задіяних в боротьбі з епідемією COVID-19.

Передбачені надбавки до 300% заробітної плати. Тобто, мова йде про щомісячні виплати на рівні чотирьох зарплат (одна за штатним розкладом і три в якості доплати).

Ці підвищені виплати вводяться на весь час боротьби з коронавірусом

Будемо вдячні за репост

От admin