Поліцейські Коростенського району виявили та вилучили автомат АКС-74у та набої у 40-річного жителя Білокоровицької громади. Подія сталася під час перевірки транспортного засобу на польовій дорозі. Про це повідомили в поліції Житомирської області 3 квітня.


Правоохоронці отримали інформацію про можливе незаконне зберігання зброї. Вони зупинили автомобіль «Volvo», за кермом якого був 40-річний чоловік. Під час огляду багажника виявили автомат та 22 набої до нього. За словами водія, він знайшов зброю два роки тому на деокупованій території Київщини.

возив автомат у багажнику авто: поліцейські вилучили зброю у жителя коростенського району


Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»). За це правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Будемо вдячні за репост

От admin