Поліцейські Коростенського району виявили та вилучили автомат АКС-74у та набої у 40-річного жителя Білокоровицької громади. Подія сталася під час перевірки транспортного засобу на польовій дорозі. Про це повідомили в поліції Житомирської області 3 квітня.
Правоохоронці отримали інформацію про можливе незаконне зберігання зброї. Вони зупинили автомобіль «Volvo», за кермом якого був 40-річний чоловік. Під час огляду багажника виявили автомат та 22 набої до нього. За словами водія, він знайшов зброю два роки тому на деокупованій території Київщини.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»). За це правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
