У результаті ДТП, що сталась 13 січня близько 15.50 на 202 км автодороги Київ-Ковель, травми отримали троє людей. Поліцейські встановлюють причини та обставини події.

Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Mercedes Sprinter», 19-річний житель Олевського району, рухаючись у напрямку смт Бучмани, вчинив зіткнення з автомобілем ВАЗ-2110 під керуванням 25-річного жителя району.

У результаті ДТП травми отримали обидва водії та пасажирка одного з транспортних засобів, 51-річна жителька м. Олевська. Усіх трьох було доставлено до Олевської райлікарні.

Нині триває з’ясування причин та обставин події.

Будемо вдячні за репост

От admin