Знищення наркотиків та сировини провели 28 січня поліцейські Головного управління Національної поліції в області у присутності спеціально створеної комісії. Цього разу у вогні згоріло близько 400 кг рослинних та синтетичних наркозасобів та пристосувань до їх вживання.
28 січня після винесення судами відповідних рішень наркозасоби, що були речовими докази у кримінальних провадженнях, знищено.
Утилізація небезпечних речовин проводилась у присутності членів спеціально створеної комісії, до складу якої входять представники різних підрозділів Головного управління Національної поліції Житомирщини та обласного Управління служби безпеки України.
