Справжня децентралізація почалася в селі Радовель Олевського районні. Тільки почали її не районного чиновники, а виходець з цього села мільйонер Михайло Весельський. Він підказав і допоміг зайнятися вирощуванням ягід своїм односельчанам.
Як виявилося це набагато вигідніше ніж здавати паї в оренду під виращування сонячника або вирощувати картоплю. Це прекрасний приклад для жителів усього Полісся.
Це відео за 2017 рік, місцеві жителі побачили що це вигідно і вирішили паї не здавати в оренду а об’єднатися і створити підприємство з вирощування ягід. Це поповнить як їх домашній бюджет, так і бюджет села який розподіляється демократично, після обговорень з жителями.
