В Олевську викопали здорові 12 літні туї з Алеї Слави в центрі міста Олевськ, які були посаджені ветеранами ВВВ. Замість них влада вирішила посадити магнолії і троянди. Це викликало бурю емоцій у мешканців громади, тому що рішення ні з ким не узгоджувалося і громада вперше про це дізналася після того як дерева були викопані.

На офіційному сайті Олевської ОТГ, після того як туї були викопані, була розміщена інформація мовляв на їх місце посадять троянди та магнолії. У людей з’явилися сумніви в адекватності керівництва громади, про що свідчать коментарі в соцмережі Фейсбук. Люди обурені тим що влада, замість того щоб займатися вирішенням проблем у медицині та громаді в цілому, витрачають ресурси на ідіотський проект, який ні з ким не узгоджувався. Замість того що б обстригти дерева і надати їм красиву форму, їх викопали і перевезли в інше місце.

