Житель Одеси на прізвище Шахін, у якого діагностували COVID-19, розповів про особливості лікування коронавирусной інфекції в Одеській міській інфекційній лікарні.

Про це повідомляє кореспондент 048.ua. Олександр Жірносенко

Зараз пацієнт перебуває в ізольованій палаті. За його словами лікування обходиться йому в кругленьку суму. Тільки за два дні він купив медикаментів на 25 тисяч гривень. Найдорожчий препарат йому обходиться в 8 872 гривні за дозу. Лікарі пообіцяли обійтися двома такими крапельницями. Інфікований COVID-19 говорить, що найстрашніше в цьому препараті, не вартість, а реакція організму на його дію.

«Щоб ви знали, ціна не така страшна, як сам препарат. Якщо коротко, то це маленька екскурсія на той світ і назад. Зараз правда мені набагато краще. Ліки зробило свою справу. Мене перетрусити, струсонуло і я ніби новий», — пише Шахін.

Два дні перебування в медзакладі вже обійшлися чоловікові в 25 тисяч гривень, з них 17 тисяч коштує препарат «Біовен». Чоловік каже, що гроші взяли навіть за халати для медиків, повідомляє «Радіо Свобода».

Крім цього препарату пацієнту призначили ще ряд медикаментів. Скільки доведеться пролежати в лікарні і в яку суму обійдеться весь курс лікування Шахін поки не знає.

Пацієнт записав відео в якому розповів, як у нього виявляли коронавірус.

Будемо вдячні за репост

От admin